Systemy przesuwne PVC Lato

Systemy przesuwne HS

System LATO to idealne rozwiązanie dla dużych przeszkleń tarasowych, w których zastosowanie mają drzwi podnośno – przesuwne typu HS. System drzwi przesuwnych

HS EasySlide oraz HS ThermoSlide to tzw. „szklana brama” do ogrodu, dająca właścicielom domów jednorodzinnych nowe perspektywy kształtowania przestrzeni i wyglądu pomieszczeń mieszkalnych oraz elewacji.

Dzięki smukłej konstrukcji profilu i dużej powierzchni szyb optycznie powiększają pomieszczenie, jednocześnie dopuszczając do wnętrza dużą dawkę światła dziennego. Systemy podnośno – przesuwne HS pozwalają urzeczywistnić niemal wszystkie wyobrażenia na temat przestrzeni mieszkalnej, niezakłóconej przez tradycyjnie otwierane drzwi lub skrzydła okienne, zajmujące cenną powierzchnię użytkową.

Bezgłośnie działające drzwi HS są łatwe w obsłudze i gwarantują swobodny dostęp na balkon, taras lub do ogrodu zimowego. Wystarczy przesunąć przeszkloną płaszczyznę w bok, a granica między przestrzenią wewnętrzną i zewnętrzną zanika.

W zależności od wersji dostępne są warianty z jednym, dwoma lub czterema skrzydłami przesuwnymi. Korzystanie z przejścia ułatwia niski próg aluminiowy będący dużą zaletą w przypadku dzieci lub osób niepełnosprawnych. Dodatkowym atutem stosowanych progów jest to, że charakteryzują się one dużą trwałością i dobrą izolacją termiczną, co oznacza niezawodne użytkowanie i termiczne oddzielenie strony zewnętrznej od wewnętrznej.

Zastosowanie specjalnych rozwiązań oraz specyficznych profili umożliwia wykonanie konstrukcji o bardzo dużych przeszkleniach, sięgających często od podłogi do sufitu.

Dostępne są trzy wersje systemu HS

Dostępne wzory kolorów: